برنامه رقابتهای لیگ جهانی والیبال 2016 + جدول
رقابتهای لیگ جهانی والیبال در سال 2016 از روز پنجشنبه 27 خرداد آغاز شد.
بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال در سال 2016 از پنجشنبه 27 خرداد آغاز شد و 12 تیم در هفته اول به مصاف هم رفتند.
در این رقابتها 36 تیم در سه سطح با یکدیگر مسابقه میدهند. اسامی تیمهای شرکت کننده در هر سه سطح به شرح زیر است:
سطح یک: فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، آرژانتین، ایران، صربستان، بلغارستان، بلژیک، لهستان
سطح دو: هلند، پرتغال، ترکیه، اسلواکی، ژاپن، کره جنوبی، فنلاند، کوبا، کانادا، چین، مصر و جمهوری چک
سطح سه: تونس، ونزوئلا، اسلونی، قطر، آلمان، مکزیک، اسپانیا، مونتهنگرو، پورتوریکو، چین تایپه، قزاقستان، یونان
به دلیل برگزاری بازیهای المپیک در سال 2016 مسئولان برگزاری رقابتهای لیگ جهانی والیبال تصمیم گرفتند این مسابقهها در سطح یک را به 9 گروه 4 تیمی تقسیم کنند و در پایان مرحله گروهی تیم میزبان فینال که لهستان است، به همراه 5 تیم برتر این 9 گروه به مرحله نهایی راه پیدا کند. در واقع در سه هفتهای که این لیگ برگزار میشود تیم ها هرهفته در یک گروه جدید به رقابت میپردازند.
دور دوم این رقابتها بمانند سالهای گذشته برگزار میشود. در هفته اول این رقابتها تیم ایران با آرژانتین، برزیل و آمریکا همگروه بود که دیدارهای این گروه به میزبانی ریودوژانیرو برزیل برگزار شد.
در هفته دوم شاگردان لوزانو در صربستان باید با تیمهای برزیل، بلغارستان و صربستان دیدار کنند.
در هفته پایانی دور گروهی نیز ایران میزبان است. آرژانتین، ایتالیا و صربستان همگروههای هفته پایانی تیم ملی ایران هستند
بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال در سال 2016 از پنجشنبه 27 خرداد آغاز شد و 12 تیم در هفته اول به مصاف هم رفتند.
در این رقابتها 36 تیم در سه سطح با یکدیگر مسابقه میدهند. اسامی تیمهای شرکت کننده در هر سه سطح به شرح زیر است:
سطح یک: فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، آرژانتین، ایران، صربستان، بلغارستان، بلژیک، لهستان
سطح دو: هلند، پرتغال، ترکیه، اسلواکی، ژاپن، کره جنوبی، فنلاند، کوبا، کانادا، چین، مصر و جمهوری چک
سطح سه: تونس، ونزوئلا، اسلونی، قطر، آلمان، مکزیک، اسپانیا، مونتهنگرو، پورتوریکو، چین تایپه، قزاقستان، یونان
به دلیل برگزاری بازیهای المپیک در سال 2016 مسئولان برگزاری رقابتهای لیگ جهانی والیبال تصمیم گرفتند این مسابقهها در سطح یک را به 9 گروه 4 تیمی تقسیم کنند و در پایان مرحله گروهی تیم میزبان فینال که لهستان است، به همراه 5 تیم برتر این 9 گروه به مرحله نهایی راه پیدا کند. در واقع در سه هفتهای که این لیگ برگزار میشود تیم ها هرهفته در یک گروه جدید به رقابت میپردازند.
دور دوم این رقابتها بمانند سالهای گذشته برگزار میشود. در هفته اول این رقابتها تیم ایران با آرژانتین، برزیل و آمریکا همگروه بود که دیدارهای این گروه به میزبانی ریودوژانیرو برزیل برگزار شد.
در هفته دوم شاگردان لوزانو در صربستان باید با تیمهای برزیل، بلغارستان و صربستان دیدار کنند.
در هفته پایانی دور گروهی نیز ایران میزبان است. آرژانتین، ایتالیا و صربستان همگروههای هفته پایانی تیم ملی ایران هستند
رده | تیم | بازی | امتیاز | برد | باخت |
1 | صربستان | 6 | 18 | 6 | 0 |
2 | برزیل | 6 | 15 | 5 | 1 |
3 | آمریکا | 6 | 14 | 5 | 1 |
4 | فرانسه | 6 | 14 | 4 | 2 |
5 | ایتالیا | 6 | 12 | 4 | 2 |
6 | بلژیک | 6 | 9 | 3 | 3 |
7 | روسیه | 6 | 9 | 3 | 3 |
8 | آرژانتین | 6 | 6 | 2 | 4 |
9 | لهستان | 6 | 6 | 2 | 4 |
10 | ایران | 6 | 5 | 2 | 4 |
11 | بلغارستان | 6 | 0 | 0 | 6 |
12 | استرالیا | 6 | 0 | 0 | 6 |
گروه | تیم | نتیجه | نتیجه | تیم | تاریخ | ساعت |
B | ایران | 0 | 3 | برزیل | 27 خرداد | 21:40 |
B | امریکا | 3 | 1 | آرژانتین | 28 خرداد | 00:45 |
A | ایتالیا | 0 | 3 | فرانسه | 28 خرداد | 12:40 |
A | بلژیک | 3 | 0 | استرالیا | 28 خرداد | 15:10 |
C | لهستان | 3 | 1 | بلغارستان | 28 خرداد | 19:10 |
B | آرژانتین | 0 | 3 | برزیل | 28 خرداد | 21:40 |
C | صربستان | 3 | 0 | روسیه | 28 خرداد | 21:40 |
B | ایران | 1 | 3 | آمریکا | 29 خرداد | 00:45 |
A | ایتالیا | 3 | 0 | بلژیک | 29 خرداد | 12:10 |
A | فرانسه | 3 | 0 | استرالیا | 29 خرداد | 14:40 |
C | صربستان | 3 | 0 | بلغارستان | 29 خرداد | 19:10 |
C | لهستان | 0 | 3 | روسیه | 29 خرداد | 21:40 |
B | آرژانتین | 2 | 3 | ایران | 30 خرداد | 4:00 |
B | آمریکا | 1 | 3 | برزیل | 30 خرداد | 5:40 |
A | فرانسه | 2 | 3 | بلژیک | 30 خرداد | 7:10 |
A | ایتالیا | 3 | 0 | استرالیا | 30 خرداد | 9:40 |
C | لهستان | 0 | 3 | صربستان | 30 خرداد | 19:10 |
C | بلغارستان | 1 | 3 | روسیه | 30 خرداد | 21:40 |
گروه | تیم | نتیجه | نتیجه | تیم | تاریخ | ساعت |
F | ایران | 3 | یک | بلغارستان | 3 تیر | 18:30 |
F | صربستان | 3 | یک | برزیل | 3 تیر | 21:30 |
F | ایران | یک | 3 | برزیل | 4 تیر | 18:30 |
E | آمریکا | 3 | 2 | بلژیک | 4 تیر | 19:30 |
D | فرانسه | 3 | 0 | روسیه | 4 تیر | 19:40 |
F | بلغارستان | یک | 3 | صربستان | 4 تیر | 21:30 |
E | ایتالیا | 3 | 0 | استرالیا | 4 تیر | 22:30 |
D | آرژانتین | یک | 3 | لهستان | 4 تیر | 22:40 |
F | برزیل | 3 | 0 | بلغارستان | 5 تیر | 18:30 |
E | استرالیا | 1 | 3 | آمریکا | 5 تیر | 19:30 |
D | آرژانتین | 3 | 2 | فرانسه | 5 تیر | 19:40 |
F | صربستان | 3 | یک | ایران | 5 تیر | 21:30 |
E | بلژیک | 0 | 3 | ایتالیا | 5 تیر | 22:30 |
D | روسیه | 3 | 1 | لهستان | 5 تیر | 22:40 |
E | بلژیک | 3 | 0 | استرالیا | 6 تیر | 18:00 |
D | روسیه | 0 | 3 | آرژانتین | 6 تیر | 19:40 |
E | ایتالیا | 0 | 3 | آمریکا | 6 تیر | 21:00 |
D | فرانسه | 3 | 0 | لهستان | 6 تیر | 22:40 |
گروه | تیم | نتیجه | نتیجه | تیم | تاریخ | ساعت |
G | برزیل | لهستان | 11 تیر | 17:30 | ||
I | آرژانتین | ایتالیا | 11 تیر | 18 | ||
G | بلژیک | فرانسه | 11 تیر | 20:30 | ||
I | ایران | صربستان | 11 تیر | 21 | ||
H | روسیه | استرالیا | 12 تیر | 3 بامداد | ||
H | بلغارستان | آمریکا | 12 تیر | 5 بامداد | ||
G | بلژیک | برزیل | 12 تیر | 17:30 | ||
I | آرژانتین | صربستان | 12 تیر | 18 | ||
G | فرانسه | لهستان | 12 تیر | 20:30 | ||
I | ایران | ایتالیا | 12 تیر | 21 | ||
H | روسیه | بلغارستان | 13 تیر | 3 بامداد | ||
H | استرالیا | آمریکا | 13 تیر | 5 بامداد | ||
G | لهستان | بلژیک | 13 تیر | 17:30 | ||
I | صربستان | ایتالیا | 13 تیر | 18 | ||
G | برزیل | فرانسه | 13 تیر | 20:30 | ||
I | آرژانتین | ایران | 13 تیر | 21 | ||
H | روسیه | آمریکا | 13 تیر | 22:10 | ||
H | استرالیا | بلژیک | 14 تیر | 00:30 |
آخرین اخبار